Witaj!

O mnie

dr agnieszka pieńczykowska

Założycielka Akademii Technik Rozwoju. Coach, trener umiejętności społecznych, specjalistka od komunikacji międzyludzkiej, doradca ds. wizerunku oraz autorka kursów i szkoleń. ​​

Cześć, miło Cię tutaj widzieć! Mam na imię Agnieszka. Moją misją jest  wpieranie innych w wydobywaniu ich potencjału, rozwoju osobistym i zawodowym, a także motywowanie ich w dążeniu do wyznaczonych celów. 

 

Podczas sesji i indywidualnych treningów pomagam budować pewność siebie, asertywność, otworzyć się na zmiany, a także nauczyć się nawiązywać i budować zdrowe relacje.

Możesz mi zaufać

Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie profesjonalnego coachingu w Szkole Głównej Handlowej oraz uzyskałam certyfikat akredytowanej przez ICF szkoły CoachWise™.  Posiadam także certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych (TUS).  Lubię pracę z ludźmi, potrafię słuchać i wspierać. Możesz się o tym przekonać umawiając się na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Trwa ono 30 minut i odbywa się online. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. 

 

Holistyczne podejście 

Wyznaję zasadę, że dbanie o siebie powinno mieć wymiar całościowy. Powinniśmy zadbać nie tylko o rozwój na poziomie psychicznym i duchowym, ale także fizycznym.

Przez wiele lat zmagałam się z silnym stresem, który wpływał nie tylko na to jak wyglądam, ale także jak się czuję. Najbardziej odbijało się na to mojej twarzy - w postaci ciągłych napięć mięśniowych, a zwłaszcza mięśnia skroniowo-żuchwowego. Bóle szczęki i głowy były na porządku dziennym, a rehabilitacja pomagała tylko chwilowo. Remedium na moje bolączki okazała się joga twarzy. Praktyka wciągnęła mnie na tyle, że postanowiłam zająć się tym profesjonalnie (ukończyłam m.in. kurs instruktorski Yogattractive), a przy okazji zachować regularność własnych ćwiczeń. Zapraszam Cię do odwiedzenia prowadzonej przeze mnie Akademii Jogi Twarzy

Prywatnie uwielbiam sport i aktywny wypoczynek na łonie natury. Na co dzień funkcjonuję między dwoma miastami - Giżyckiem i Warszawą.

E-mail: kontakt@akademiatechnikrozwoju.pl