Agnieszka Pienczykowska

dr Agnieszka Pieńczykowska

Dyplomowany coach, trener umiejętności społecznych (TUS),  doradca ds. wizerunku, a także wykładowca akademicki oraz autorka kursów i szkoleń. Na co dzień motywuję do zmiany, pomagam budować pewność siebie i wspieram w osiąganiu celów. 

  • TIK Tok
  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Facebook - Czarny Krąg

O mnie

Cześć, miło Cię tutaj widzieć! Mam na imię Agnieszka. Moją misją jest pomaganie innym - przede wszystkim kobietom - w odnalezieniu ich życiowej ścieżki i pasji, pokonywaniu słabości, rozwoju osobistym i zawodowym, a także motywowanie ich i wspieranie w osiąganiu wyznaczonych sobie celów.

Pokazuję jak przekuć marzenia w cele, a następnie krok po kroku je realizować. Motywuję i wspieram w pokonywaniu słabości, budowaniu pewności siebie, pomagam znaleźć cel w życiu, nauczyć się nawiązywać i budować zdrowe relacje, 

 

Jestem doktorem nauk społecznych, dyplomowanym coachem, trenerem umiejętności społecznych (TUS), a także specjalistą ds. budowania wizerunku i PR.  Pracowałam także jako wykładowca akademicki, zaś obecnie prowadzę własne szkolenia.  Akademia Technik Rozwoju to ​miejsce, w którym znajdziesz motywujące porady i wskazówki, które pomogą Ci - podobnie jak mnie - uwolnić Twój potencjał i zmienić Twoje życie, by stało się wreszcie takie, jakiego pragniesz.

Jak prowadzę coaching?

Spotkania coachingowe prowadzę online. Pierwszą sesję poprzedza bezpłatna 30-minutowa konsultacja,  podczas której rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach oraz moim systemie pracy. 

 

Coaching prowadzę metodą CoachWise™, której podstawą jest wspomaganie ludzi w zdobywaniu tego, czego pragną. Metodyka CoachWise™ to przede wszystkim skupienie się na Kliencie i jego głęboko przeżywanych emocjach. Pozwala to dopasować poszczególne działania do indywidualnych potrzeb Klienta na każdym etapie procesu coachingowego.


Podczas sesji pomagam moim Klientom otworzyć się na zmiany - zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Następnie krok po kroku wspieram we wprowadzaniu ich w życie, motywuję w dążeniu do celu, w budowaniu samoświadomości. W swojej pracy wyznaję zasadę, że ​​ każdy człowiek wie co jest dla niego najlepsze i posiada wszelkie zasoby, by osiągnąć swój cel. Coach natomiast jest jego przewodnikiem, który pomaga mu odnaleźć odpowiednią drogę do tego celu. Przestrzegam kodeksu etycznego ICF.

Możesz mi zaufać

Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie profesjonalnego coachingu w Szkole Głównej Handlowej oraz uzyskałam certyfikat akredytowanej przez ICF szkoły CoachWise™.  Posiadam także certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych (TUS).  Lubię pracę z ludźmi, potrafię słuchać i wspierać. Możesz się o tym przekonać umawiając się na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Trwa ono 30 minut i odbywa się online. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. 

 

Logo ATR_kolor_biale.png
ROZWÓJ OD KUCHNI (150 x 150 px) (1)_edited.png