Cytaty wzmacniające wiarę w siebie

Są takie chwile, gdy wątpisz w siebie, tracisz wiarę w to, że jesteś w stanie coś osiągnąć, zrobić... Myślisz, że jesteś gorsza... Wiesz, że to nie jest prawda? Ten głos, który szepcze Ci te bzdury (tak, bzdury), to Twój wewnętrzny krytyk. Kim on jest i jak sobie z nim radzić?Wewnętrzny krytyk to głos w naszej głowie, który podsuwa Ci takie myśli, jak "jesteś kiepska", "nic nie potrafisz", "zobacz Kaśka jest lepsza od Ciebie" itp.

Każdy z nas ma swojego wewnętrznego krytyka. Można z nim sobie poradzić na kilka sposobów. Jednym z nich jest coaching - więcej o coachingu na końcu tego artykułu, także link do bezpłatnej sesji konsultacyjnej. Jednak jeśli chcesz coś z nim zrobić tu i teraz, przeczytaj te motywujące cytaty. Mi one zawsze dodają skrzydeł :-)Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie. Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie. Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie. Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.

- Jim Rohn


Chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś.

- Marylin Monroe


Ludzie sukcesu odczuwają strach, ludzie sukcesu mają wątpliwości, ludzie sukcesu mają obawy. Po prostu nie pozwalają, aby te uczucia powstrzymały ich.

- T. Harv Eker


Nie czekaj, aż wszystko będzie ci sprzyjało. Życie nigdy nie będzie idealne. Zawsze będą wyzwania, przeszkody i niedoskonałe warunki. I co z tego? Zacznij teraz. Z każdym krokiem, jaki wykonasz, będziesz silniejszy i silniejszy, coraz bardziej uzdolniony, coraz bardziej pewny siebie i coraz skuteczniejszy.

- Mark Victor Hansen


Zawsze wybieraj działanie. Nigdy się nie wycofuj, nigdy nie uciekaj.

- Osho


Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację.

- Henry Ford


Jeśli usłyszysz w sobie ten głos mówiący “Nie umiesz malować”, maluj mimo wszystko, a głos ten ucichnie.

- Vincent van Gogh


Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością – jeśli mamy odwagę je realizować.

- Walt Disney


Do tego, kto kiedykolwiek powiedział, że nie jesteś wystarczająco dobry: on nie jest lepszy.

- Hayley Williams


Życie nie jest łatwe dla nikogo z nas. Ale co z tego? Musimy być wytrwali, a przede wszystkim musimy ufać sobie. Musimy wierzyć, że jesteśmy do czegoś przeznaczeni i że ta rzecz, za wszelką cenę, musi zostać osiągnięta.

- Maria Skłodowska-Curie


Zapraszam Cię na bezpłatną sesję coachingową online


Podczas bezpłatnej sesji możesz ze mną porozmawiać o swoich wyzwaniach życiowych, dowiedzieć się czym jest coaching i w jaki sposób może pomóc Tobie. Sesja trwa 30 minut i odbywa się poprzez Zoom. Kliknij tutaj, by zarezerwować bezpłatną sesję.


Jeśli zastanawiasz się:


  • co zrobić, żeby coś zmienić

  • jak ruszyć z miejsca i przestać się bać

  • jak zamienić marzenia w rzeczywistość

  • jak zmienić pracę na taką, na jaką zasługujesz

  • jak poprawić relacje z bliskimi

  • jak uwierzyć w siebie i wzmocnić swoją pewność siebie

...to coaching jest dla Ciebie.


Możesz mi zaufać


Jestem doktorem nauk społecznych i dyplomowanym coachem. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie profesjonalnego coachingu w Szkole Głównej Handlowej oraz uzyskałam certyfikat akredytowanej przez ICF szkoły CoachWise™. Lubię pracę z ludźmi, potrafię słuchać i wspierać. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o bezpłatnej sesji coachingowej.

Logo ATR_kolor_biale.png
ROZWÓJ OD KUCHNI (150 x 150 px) (1)_edited.png